Pojištění

Pojišťujeme vážné životní situace, nemovitosti, vozidla

Netaháme z vás peníze za připojištění, která vám nijak nepomůžou, když půjde do tuhého. Pojišťujeme to důležité.

Pojištění pracovní neschopnosti

Pokud nemůžete vydělávat z důvodu nemoci nebo úrazu, stát vám bude vyplácet přibližně 60 % vašeho hrubého příjmu. A pokud jste OSVČ a neplatíte si extra nemocenskou, nedostanete od státu nic.
Jakmile nemůžete pracovat déle než 2 měsíce, začneme vám pravidelně vyplácet rentu, která vám umožní plnit závazky a udržet si dosavadní životní standard.

Pojištění invalidity

Pokud váš zdravotní stav bude natolik vážný, že nebudete moci dlouhodobě naplno pracovat, stát vám přizná 1. až 3. stupeň invalidity. Bude vám vyplácet invalidní důchod, který ovšem nestačí na pokrytí všech výdajů. Je nám líto, ale říkáme věci na rovinu. Běžný invalidní důchod 3. stupně je v ČR necelých 11 000 Kč.
Každý měsíc vám pošleme peníze, díky kterým se nedostanete do dluhů. A které vám umožní třeba i upravit domov podle potřeb vaší invalidity. Pravda je totiž taková, že v invalidním důchodu obyčejně alespoň zpočátku potřebujete víc peněz, než když jste byli zdraví. Peníze od nás budete dostávat po celou dobu vašeho pojištění, kdy vám bude invalidita přiznána. Klidně i do 65 let.

Pojištění smrti

Nikdo na to nechce myslet. Ale stát se to může. A vyrovnávání se s úmrtím je náročné. Zařídíme, aby vaši blízcí nemuseli řešit ještě finanční problémy. Vyplatíme jim částku, která pomůže zvládnout nejbližší měsíce a roky alespoň bez existenčních potíží.